Літо пролетить дуже швидко і осінь не за горами.
Часто, в міжсезоння, волосся починає покидати нас.
З чим може бути пов'язана така СЕЗОННА патологія?
Порушення харчування.
Влітку білка не хочеться. А білок, як відомо - будівельний матеріал всіх щільних елементів нашого тіла: кісток, м'язів, зв'язок, нігтів, шкіри, волосся ...
Немає будматеріалу - немає будівництва.
Дефіцит жирів. Білків їсти не хочеться, а про жири і думати в спеку не приємно. А, на хвилиночку, фосфоліпіди - це жири, з яких складаються оболонки всіх наших клітин.
Білок будує клітини, жири роблять їх красивими і міцними.
Необхідна норма споживання:
-білки - 1-1,5 г / кг ідеальної ваги / добу
-жири - 1 г / кг ідеальної ваги / добу
Збагачуйте своє харчування легкозасвоюваними амінокислотами і фосфоліпідами.
Дисбактеріоз і глистяні інвазії.
За літо з'їдено багато фруктів, овочів, ягід ... І не завжди перед вживанням вони були належним чином оброблені.
А стан волосся - це відображення роботи кишечника. Особливо, якщо проблеми з волоссям поєднуються з висипом на підборідді.
Раджу, відразу після літа, всією сім'єю пройти, перше, антипаразитарну програму, друге, детокс-програму з відновленням мікрофлори.
Перельоти в інші країни.
Ну інші країни - це, по-перше, інше харчування…
А, по-друге, гормон мелатонін не встигає адаптувати нашу гормональну систему за 7-10 днів до нового місця проживання, а нам вже назад летіти додому.
А враховуючи, що після 35 років, рівень вироблення мелатоніну в організмі з кожним роком планомірно знижується, багато перестають висипатися.
У періоди часті перельоти, за 2-3 години до сну пийте 1-2 таблетки мелатоніну.
Якщо, все таки, не виходить повноцінно висипатися, вас переслідують стреси, тривожність, депресивні стани, можна пропити добавку на основі гріффонії, яка є рослинним "антидепресантом".
Висипайтеся!
 Застій лімфатичної системи.
Якщо випадання волосся носить не сезонний, а ПОСТІЙНИЙ характер, то, швидше за все, є гормональна патологія або отруєння важкими металами ...
Для підтвердження або виключення якої необхідні відвідини ендокринолога і МАВ-діагностика (дослідження волосся, за допомогою якого, визначається, які "корисні" і "шкідливі" для здоров'я хімічні елементи і в якій кількості міститися в організмі).

Будьте здорові!