Третій аспект - заповнення поживних речовин

Лецітин є ідеальним заповненням жирних кислот для поліпшення роботи серцево-судинної системи, зниження вмісту холестерину, підтримки на високому рівні тканинного дихання, а також роботи центральної та периферичної нервової системи. При фізичних навантаженнях застосування Лецитину сприяє підвищенню витривалості.
Такий продукт компанії Кораловий Клуб як Протівіті є найкращим білковим харчуванням для спортсменів, оскільки засвоюються на 99% і на 100% йдуть по анаболічному шляху засвоєння, тобто на відновлення м'язової маси і сили м'язів.
Застосування Протівіті до тренування сприяє максимальному синтезу білків і збільшення м'язової маси (будівельного матеріалу). Застосування продукту після тренування сприяє повному відновленню м'язів і сполучної тканини.

Четвертий аспект - заповнення вітамінів і мінералів


Відповідним чином збалансована дієта може забезпечити організм звичайної людини достатньою кількістю вітамінів і мінералів. Однак організм професійного спортсмена відчуває підвищену потребу в цих нутрієнтах, тому спортсменам рекомендується додатково приймати спеціалізовані мультивітамінно-мінеральні комплекси.
Комплекс24 / 7 містить інгредієнти з 75 природних джерел, 24 мікро- і макроелементів і вітамінів і рекомендується в якості життєво необхідного збагачувача харчування, що містить вітаміни, мікро- і макроелементи, а також натуральні суміші трав, плодів і овочів. Він необхідний спортсменам, рекомендується для профілактики і прискорення одужання після перенесених травм, оперативних втручань.


П'ятий аспект - підвищення імунітету

Під час змагань імунний статус спортсмена значно ослаблений, тому застосування такого іммуномодулятора як ФерстФуд Молозиво вкрай необхідно.

Головне достоїнство ФерстФуд Молозиво - здатність ефективно підвищувати імунітет організму. Воно містить всі необхідні фактори імунного захисту, в тому числі значна кількість імуноглобулінів з широким спектром специфічних антитіл проти бактерій і дріжджів, зазвичай присутніх в шлунково-кишковому тракті. Основне захисну дію імунних факторів молозива проявляється всередині шлунку, на стінках кишечника і в бронхах, тобто в місцях скупчення патогенних мікроорганізмів. Імунні фактори запобігають колонізацію останніх і вироблення ними токсинів.

Спортивна програма з добавок Коралового Клубу застосовується з фазами навчально-тренувального циклу і з індивідуальними особливостями, що збільшує такі результати:

  • максиміція засвоєння корисних компонентів на клітинному рівні і зміна показників крові протягом 30 хвилин
  • зниження рівня молочної кислоти в крові на 50% при інтенсивному фізичному навантаженні
  • підтримння високого рівня витривалості і працездатності атлета в аеробному і анаеробному циклі навантаження
  • забезпечення швидкого і ефективного відновлення під час і після інтенсивних навантажень
  • підтримання урівноваженого психологічного статусу під час виступу
  • підвищення енергозбереження, прискорення відновлення тканин
  • посилення імунної функції
  • забезпечити стабільність результатів за рахунок підтримки спортсмена на піку кращої фізичної підготовки