Сучасний спорт доволі сильно залежить від сучасних розробок фармакології, адже однієї лише фізичної підготовки мало. Підставою для цього стало вивчення функціонального статусу організму професійних спортсменів в умовах субмаксимальних і максимальних фізичних навантажень.
Причини погіршення здоров'я спортсменів:

  • спортивний травматизм (переломи, вивихи, забиті місця, черепно-мозкові травми та ін.).
  • постійні перевантаження і перевтоми в спорті, що призводять до пошкоджень клітин печінки, серця, мозку, надниркових залоз та інших життєво важливих органів, а також до серйозних зрушень в гормональному і імунному статусі.
  • свідоме застосування фармакологічних стимуляторів, що володіють цілим спектром побічних ефектів і протипоказань до застосування.
  • постійний дефіцит біологічно активних речовин, необхідних для нормальної життєдіяльності організму.

На допомогу спортивним медикам прийшли останні досягнення вчених в області біохімії, фізіології і біотехнології, якими була запропонована наступна схема:

  • Наситити організм тими біологічними речовинами, які у спортсмена в дефіциті, і підвищити здатність організму чинити опір факторам, що призводять до втоми і перевтоми.
  • Відмовитися від шкідливих фармакологічних стимуляторів з альтернативним переходом на нешкідливі, в тому числі натуральні, екологічно чисті продукти.

Кораловий Клуб пропонує всім спортсменам унікальні продукти, яке виробляються з використанням нанотехнологій, які сприяють максимальному засвоєнню поживних речовин на клітинному рівні, а також:
підтримці високого рівня витривалості і працездатності атлета в аеробному і анаеробному циклі навантаження;
забезпечення швидкого та ефективного відновлення сил під час інтенсивних навантажень, а також по їх закінченню;

  • підвищення енергозбереження, прискоренню відновлення тканин, посиленню імунної функції;
  • підтримці врівноваженого психологічного стану під час виступу;
  • забезпечення стабільності результатів за рахунок підтримки стану спортсмена в найкращій фізичній формі.

Вплив синтетичних препаратів направлено тільки на те, щоб вичавити з м'язів спортсмена максимальну працездатність. Але ж організм - це єдине ціле. Тому є випадки зупинки серця або порушення роботи внутрішніх органів спортсменів.
Біологічно активні добавки надають якісно інший вплив. Ці продукти спочатку зміцнюють і покращують роботу внутрішніх органів, створюють необхідні умови для природної роботи м'язів і їх максимальної віддачі, а також підвищують вироблення енергії, істотно поліпшують захисні функції організму і розширюють межі адаптаційних можливостей спортсменів.
Тому для досягнення максимальних успіхів особливе значення мають методи, що дозволяють підвищити працездатність, рівень енергії і швидке відновлення після максимальних навантажень.

У людей займаються спортом, особливості харчування мають кілька основних аспектів.
 
Перший аспект - найважливіший, це заповнення втрати рідини і мінеральних речовин
   
Дані наукових досліджень говорять про те, що втрата води в кількості 2% від маси тіла можуть істотно (на 30%) погіршити як фізичні, так і ментальні функції організму, але ці функції досить швидко відновлюються при надходженні в організм необхідної кількості рідини.
Кораловий Клуб пропонує продукти, які покращують біологічні властивості води і сприяють її швидкому засвоєнню і проникненню в клітину:
    В першу чергу, це коралова вода Корал Майн, яка сама по собі є унікальним природним оздоровлюючим фактором. Її отримують при додаванні подрібненого корала в 1,5 л очищеної води. Коралова вода містить близько 70 життєво важливих макро- і мікроелементів в легкозасвоюваній формі і оптимальних співвідношеннях (що особливо важливо, оскільки велика кількість необхідних елементів втрачається організмом при потовиділенні). Корал Майн знижує поверхневий натяг води, забезпечує її безпеку (очищає від хлору і токсичних речовин), лужним і очищає воду. Вода стає біодоступною та легкозасвоюваною.
    Гідросел - мінеральний концентрат нанокластеров, який змінює структуру води, знижує її поверхневий натяг, що сприяє активній участі такої води в біохімічних процесах, що протікають в організмі.
    Мікрогідрін - найпотужніший на сьогоднішній день антиоксидант, нейтралізує вільні радикали, які утворюються в організмі в процесі інтенсивних спортивних навантажень і здатні пошкоджувати багато функцій організму, в тому числі і м'язову тканину.
Другий аспект - збільшення енергетичних ресурсів організму


 Кофермент Q10 є складовою частиною мітохондрій клітин організму і відіграє роль пускового механізму в синтезі АТФ (аденозинтрифосфату) - універсального переносника і основного акумулятора енергії в живих клітинах.
Витрати енергії на скорочення м'язів, роботу секреторних і інших клітин вимагає її постійного поповнення. Тому Кофермент Q-10 як стимулятор вироблення енергії забезпечує швидке відновлення рівня АТФ і нормальне функціонування всього організму, особливо при постійному прийомі.