Зір - велика Божа ласка. Але все може погіршитися і головні причини цьому: зменшення рівня бета-каротину, недолік рідини в організмі, порушення мікроциркуляції крові і запальні процеси в капілярах сітківки ока, нестача в організмі мінералів, вітамінів, ненасичених жирних кислот класу Омега
Причини погіршення зору
1. Недолік в їжі бета-каротину, необхідного для синтезу вітаміну А, який бере активну участь в процесі передачі світлового імпульсу на сітківку ока.
2. Порушення мікроциркуляції крові і запальні процеси в капілярах сітківки ока.
3. Зменшення рівня світлочутливого апарату сітківки ока життєво важливими, біологічно активними речовинами (мінералами, вітамінами, ненасиченими жирними кислотами класу Омега).
4. Порушення швидкості проходження і якості передачі зорового сигналу по нервовому волокну. Виснаження запасів лецитину, що призводить до серйозних порушень зору.
5. Недолік рідини в організмі веде до порушення роботи органів зору.
Механізми активізації роботи зорового апарату
1. Необхідний натуральний джерело каротиноїдів, що беруть участь в перетворенні енергії світла в біоелектричну енергію. Таким є комплексний продукт компанії Кораловий Клуб (Coral Club) на основі водоростей - Фікотен.
2. Покращення мікроциркуляції можна досягти за рахунок застосування комплексного антиоксидантного продукту Активін, який підвищує еластичність судин, нормалізує проникність капілярів сітківки ока і є потужним антиоксидантом.
3. З давніх-давен в офтальмології застосовувалася унікальна трава, назва якої говорить про її призначення - Очанка. За рахунок вітамінів групи С, А і В вона має протизапальну дію і покращує мікроциркуляцію в судинах очного дна, знімає запальні процеси, знижує процеси дегенерації і дистрофії тканин сітківки, особливо у літніх людей.
4. Лецитин відновлює швидкість проходження нервового імпульсу, а також миелиновую оболонку нервових волокон, яка майже на 60% складається з лецитину.
5. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої, біологічно доступною воді.
Програма відновлення зору продуктами Коралового Клубу. Дозування
Активін - по 1 капсулі 2 рази на день вранці і вдень з їжею. При сильному ослабленні зору по 1 капсулі 3 рази на день.
Лецитин - починати прийом з 1 капсули в день під час їжі, поступово збільшуючи дозу до 3 капсул.
Фікотен - по 1 капсулі 2 рази на день до прийому їжі.
Очанка - по 1 таблетці 1-2 рази на день, розчиняючи у воді. Пити як чай.

Ефективність застосування програми підвищується, якщо запивати продукти біологічно активної водою Корал Майн з лужним мінералами. Вона має покращені біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру, збагачена мінералами і до того ж, вона смачна.