Часто такі захворювання, як хронічні бронхіти, алергії, захворювання шкіри, лімфосистеми, суглобів, центральної нервової системи це все причина інвазії глистів. Встановити це не просто. Паразитарні хвороби можуть бути причиною затримки психічного і фізичного розвитку у дітей.
Причини паразитарних інвазій у дітей:
1. Порушення правил особистої гігієни. Безпосереднє попадання яєць глистів в організм через їжу і руки.
2. Зниження секреції шлункового соку, що руйнує оболонки яєць глистів.
3. Зниження імунітету.
4. Порушення нормального мікробіоценозу кишечника.
5. Незбалансоване харчування.
6. Порушення відтоку жовчі і втрата її бактеріостатичних властивостей.
7. Супутня грибкова інфекція.
8. Порушення активності ферментів.
Натуральні добавки в дитячій антипаразитарній програмі
Профілактичні курси дегельмінтизації необхідно проводити регулярно, оскільки повторні інвазії - часте явище. Як правило, ми робимо це за допомогою хімічних антипаразитарних препаратів, а це небезпечно, особливо, якщо приймати ці препарати часто.
1. Дотримання правил особистої гігієни.
2. Прямий антипаразитарний вплив. Засоби, що використовуються в протипаразитарних програмах для дітей, повинні бути 100% безпечні і натуральні. Застосовуючи натуральні продукти, можна домогтися ефекту звільнення організму від паразитів без виявлений інтоксикації. Оптимальним для дітей визнана добавка Коралловго Клубу «Листя чорного горіха». Це виражений протигельмінтний продукт, м'якої дії, без побічних ефектів.
3. При проведенні антипаразитарних програм у дітей необхідно включати ферменти. У дитячій практиці особливо ефективний препарат під назвою «Папайя». Рослинний фермент якого допомагає розщепити білки, не призводить до звикання і приємний на смак.
4. Для підвищення ефективності та закріплення досягнутих результатів доцільно призначення продуктів Мега Ацидофилус і ФорстФуд (Молозиво)
Мега Ацидофилус - це лакто-і біфідобактерії, відновлення нормальної мікрофлори, підвищення імунітету і роботи травного тракту
ФьорстФуд - натуральний імуномодулятор, підсилює захисні функції організму у дітей, не викликає звикання
5. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої, біологічно доступною воді.
Етапи антипаразитарної програми для дітей - дозування
ПЕРШИЙ ЕТАП: Дегельмінтизація (21 день)
Дозування залежить від віку.
Листя чорного горіха - від 1/3 до 1 табл. в день під верся їжі
Папайя - По 1/2 - 1 таблетці приймати 2-3 рази на день після їди, повільно розжовуючи.
Прибрати солодкі газовані напої, солодощі з борошна вищого сорту
ДРУГИЙ ЕТАП: Відновлення (15-30 днів)
Мега Ацидофилус - По 1 капсулі 1-2 рази на день перед їжею, курс 1 місяць.
ФёрстФуд (Молозиво) - По 1 капсулі 1-2 рази на день після їди, повільно розжовуючи.


Фахівці в області здоров'я компанії Кораловий Клуб підтверджують, що ефективність застосування програми підвищується, якщо запивати продукти біологічно активної водою Корал Майн з лужним мінералами. Вона має покращені біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру, збагачена мінералами і до того ж смачна.
Якщо у вас є питання по дитячій антипаразитарної програмі, то, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для вас способом і ми допоможемо вирішити всі питання (консультація по програмі, дозування, харчування, як і де придбати)