Нервовий робочий день добігає кінця: руки злегка тремтять, зосередженістю і не пахне. Хочеться швидше плюхнутися - в ванну з піною, або в ліжко під ковдру, або в море по коліно. Але це все не скоро, а прийти в себе треба зараз. Як же боротися зі стресом? Пропонуємо вам кілька варіантів:
1. Увімкніть увагу
Проведіть «інвентаризацію» приміщення, в якому перебуваєте. Уважно його огляньте і, не поспішаючи, знайдіть сім зелених (червоні, сині, жовтих, бузкових) предметів. Подумки перерахувавши все підходяще - від фіранок до скріпок, - зосередьтесь на кожному з них.
2. Стимулюйте нервові закінчення
Пам'ятаєте сцену з фільму «Амелі», коли головна героїня запускає руку глибше в мішок з квасолею? Виявляється, це відмінний масаж для пальців і долонь, який допомагає зняти стрес за рахунок м'якої стимуляції нервових закінчень кисті Якщо у вас під рукою немає мішка з квасолею або нешліфований рису, з їх роллю справляться китайські масажні кульки, з приємним подзвякуванням або безшумні.
Підійде навіть похід в книжковий магазин. Виймання книг з полиць, перегортання і обмацування їх пальцями - той же ненав'язливий масаж. Вишивання хрестиком, в'язання спицями або ліплення - все та ж стимуляція нервових закінчень рук.
3. Промасуйте вуха
Зняти стрес можна і за допомогою стимуляції верхньої «м'ясистої» частини мочки вуха, там, де мочка поступово переходить в хрящик. Масаж проводиться за годинниковою стрілкою, зі швидкістю приблизно один оборот в секунду. Натискати треба так, щоб ви відчували не біль, а комфорт.
Під час масажу подушечка великого пальця ззаду злегка фіксує мочку вуха. Щоб отримати потрібний ефект, потрібно навчитися робити це абсолютно природно, автоматично. Фахівці рекомендують масажувати «провідне вухо» або відразу обидва 3-5 хвилин. Процедуру можна повторювати кілька разів на день.
До речі, короткочасний стрес корисний і навіть необхідний, щоб внутрішньо зібратися перед будь-яким відповідальним подією (наприклад, вихід на сцену або лекція у великій аудиторії). Хвилювання буде стимулювати ваш імунітет.
Але якщо ви відчуваєте, що ваш стрес переходить рамки короткочасного і по-справжньому заважає вам насолоджуватися кожним прожитим днем, зверніть увагу на капсули продукту «Грифонія».
Вони допоможуть вам не турбуватися і не дратуватися, приймаючи рішення в ясному розумі завдяки поліпшенню роботи нервової системи. Спробуйте поєднувати «Грифонії» з вищеописаними техніками позбавлення від стресу - впевнені, ви досягнете відмінних результатів!