Всі кістки в тілі, крім V- образної під'язикової, з'єднані один з одним суглобами. Вони бувають  рухливі (крім суглобів черепа, оскільки його функція - захищати головний мозок). Суглоби бувають з обмеженою рухливістю – вони  з'єднують ребра і хребет,  суглоби тазової зони , що зв'язують основу хребта з кістками стегна.
Останні є найбільш уразливими, так як на них тисне вага верхньої частини тулуба, вони піддаються навантаженні при піднятті будь-яких важких предметів.
Для правильної роботи тіла зв'язки повинні бути сильними і міцними. З віком при захворюваннях суглобів або в результаті  отриманих травм хрящі стираються, суглобова рідина не виробляється в потрібній кількості - з'являються біль, набряки, скутість рухів в суглобах.
Головна добавка Коралового Клубу для здоров'я суглобів і зв'язок
Бі Лурон зміцнює і уповільнює процес дегенерації хрящової і сполучної тканин суглобів. Щоб зробити ваше життя комфортним, наша кампанія з'єднала поживні компоненти, необхідні для хряща, синовіальної рідини і кісток в одному зручному в застосуванні комплексі під назвою Бі Лурон
 Гиалурона-хондроітіновий комплекс (ГХК) - забезпечує здорове функціонування і значно покращує рухливість суглобів. Завдяки унікальній технології гиалурона-хондроітіновий комплекс не руйнується при прийомі всередину.
Гіалуронова кислота і хондроїтин діють синергічно, взаємно доповнюючи один одного, і незрівнянно більш ефективно, ніж кожен окремо. Комплекс не тільки механічно збільшує кількість гіалуронової кислоти і хондроїтину в суглобі, але активує і відновлює процес синтезу хондроцитами власної (ендогенної) гіалуронової кислоти, тому дія його продовжиться і після закінчення курсу прийому.
ГХК діє на всі суглоби відразу, вигідно відрізняючись цим від ін'єкційних форм.
 Причини порушення функції
    однією з головних причин суглобової патології є інфекція, в тому числі перенесені ангіни, недоліковані вірусні та грибкові захворювання та ін. Все це призводить до глибоких порушень імунітету і хронізації бактеріальних процесів. При лікуванні синтетичними антибіотиками активізується грибкова інфекція, і це ще більше загострює перебіг суглобових захворювань.
    недолік мікроелементів і мінералів, які забезпечують функціонування кістково-м'язової системи.
    зниження імунітету.
    недолік внутрішньосуглобової рідини і порушення її фізико-хімічних властивостей.
Механізм відновлення суглобів
1. Антибактеріальна терапія. В даний час одним з безпечних і ефективних природних антибактеріальних засобів вважається Кора мурашиного дерева.
2. Органічна сірка. Вона є складовою частиною будь-якої живої матерії, в тому числі кісток і хрящів. Сірка сприяє зростанню і оновленню хрящової тканини. Недолік сірки в метіонінсодержащіх амінокислотах погіршує стан хрящів і якість внутрішньосуглобової рідини.
3. Як засіб, що підтримує імунітет, оптимально підійде добавка Ферсрстфуд (Молозиво). Це препарат, що містить навчальну інформаційно-хвильову програму відновлення імунітету.