В наслідок чого порушується травлення? Є правильні приказки: «Ми не те, що їмо, а те, що засвоюємо» і «Свою хворобу шукайте на дні тарілці». У цих словах велика частка правди. Останнім часом, ми все більше порушуємо закони природи, що стосуються натуральності необхідних складових нашого харчування.
Причини порушення роботи системи травлення
Порушення нормального мікробіоценозу кишечника внаслідок шкідливого впливу екологічних факторів, неправильного харчування, вживання окислюючих  напоїв, антибіотиків та ін, все це дуже сильно впливає на відновлення травлення в швидкі терміни.

  • Велике споживання термічно обробленої їжі і мале споживання сирих рослинних продуктів
  • Відсутність ферментів в споживаних продуктах пройшли термічну та інші види обробки.
  • Нестаток вітамінів, мінералів та інших біологічно активних речовин, необхідних для повноцінного процесу травлення.
  • Дефіцит води в організмі згубно позначається на роботі органів травлення.

Відновлення травлення за допомогою добавок Коралового Клубу
Для оптимального травлення перш за все необхідна "жива їжа»: натуральна, що піклується про шлунок. Неприпустимий надлишок солі і цукру. Шкідливі «вічні продукти», зовні привабливі, але позбавлені в процесі обробки своєї цілющої сили. Обов'язковим компонентом відновного харчування є чиста, біоочищенна  вода в достатній кількості.
1. Необхідною умовою повноцінного харчування є додавання корисних бактерій. Мега Ацидофилус є оптимально збалансованим комплексом корисних бактерій. Капсули захищають бактерії від руйнування в кислому середовищі шлункового соку. Застосування: По 1 капсулі щодня за 15-20 хв. до їжі.
2. При тепловій обробці (понад 60 ⁰С), солінні, копченні, маринуванні більша частина ферментів знищується. Їх необхідно додавати з їжею. Необхідно пам'ятати, що ферменти рослинного походження благотворно впливають на відновлення функцій травних залоз і не викликають звикання. Асимілятор - комплекс травних ферментів з додаванням порошку коралового кальцію, забезпечує нормальну роботу травного тракту і засвоєння поживних речовин. Його необхідно застосовувати по 2 капсули 2-3 рази на день, за 15-3- хв. до їжі.
3. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистої, біологічно доступною воді.
Ефективність застосування програми підвищується, якщо запивати продукти водою з додаванням мінеральної композиції Корал Майн. Така вода має поліпшені біологічними властивостями (зниженим поверхневим натягом, слабко лужної реакцією), що відповідають потребам клітин організму. Вода має упорядковану структуру, збагачена мінералами і до того ж смачна.
Відновлення травлення - це не швидкий шлях до повноцінного здоров'ю, так як погрішення роботи шлунково-кишкового тракту відбувалося не один рік. Дуже важливим елементом всієї програми є Ваш правильний спосіб життя, а саме харчування. Без повноцінного і здорового харчування ніякі БАДи не зможуть допомогти у вирішенні проблем з травленням.