Втрачати вагу варто не тільки заради красивого тіла, а й заради здоров'я. Ми підготували для вас список самих кращих продуктів, які повні вітамінів і мінералів, поживні і забезпечують плоский живіт.

Грейпфрут
Щоденне вживання грейпфрутів допомагає скинути зайву вагу. У ньому містяться антиоксиданти і рослинні речовини, які знижують рівень холестерину, знижують ризик розвитку раку і прискорюють обмін речовин.

Йогурт
Саме вживання йогурту найтісніше пов'язані з схудненням. До того ж він покращує травлення і стан імунітету, містить вітаміни та мінерали і знижує артеріальний тиск.

Темний шоколад
Звучить неймовірно, та самешоколад допомагає скинути зайву вагу, але при умові якщо ви вмієте правильно його вживати. Їжте гіркий шоколад, а не молочний або білий, і не переїдайте. Темний шоколад знижує темп засвоєння цукру, тому немає різких стрибків концентрації інсуліну, що забезпечує довге відчуття ситості. Більш того, темний шоколад корисний для серця і судин.

Зелений чай
Зелений чай має масу позитивних властивостей, починаючи поліпшенням стану шкіри і закінчуючи захистом від раку, так що зелений чай - це самий здоровий напій.

Мигдаль
Вживання мигдалю не додає зайвої ваги і допомагає тримати апетит під контролем. І навіть більше: мигдаль корисний для серця, шкіри і підтримки нормального рівня холестерину. Як же його не любити?

Авокадо
Він містить мононенасичені жири, які корисні для серця і пам'яті, забезпечують денну дозу ліпідів, так що ви довго відчуваєте ситість. Авокадо зупиняє відкладання жиру на животі і поставляє будівельний матеріал для гормону, що зменшує відчуття голоду.

Кіноа
У кіноа багато волокон, білка і мононенасичених жирів, але мало калорій - і це робить її ідеальною для схуднення. Вона знижує ризик серцево-судинних захворювань, раку та діабету 2 типу

Біошейп
Продукт Coral-Club, що містить комплекс відомих рослинних жироспалювачів з сумішшю амінокислот для контролю за вагою. Допомагає підтримувати вагу в нормі під час і після розвантажувальних дієт.