Бурхлива мобільна «телефонізація», що захлеснула людство, триває і донині. Не дивно, що людей стало турбувати питання про вплив електромагнітних хвиль на здоров'я людини.
    Проблема електромагнітного випромінювання зі стільниковим телефоном посилюється тим, що джерело випромінювання знаходиться у самого вуха, в безпосередній близькості від головного мозку. А саме центральна нервова система найбільш чутлива до ЕМВ.

    Існує прямий зв'язок між ЕМВ і
«Незрозумілою» втомою,
погіршенням пам'яті,
підвищенням кров'яного тиску,
порушенням серцевої діяльності,
безсонням і так далі.

    Поспостерігайте за собою і тоді помітите: перед сном довго говорили по мобільнику, а потім ніяк не могли заснути, хоча спати дуже хотілося.
    Задумайтеся про це і проявіть тверезість. Не так важливий «наворочений» апарат, скільки то як ви його використовуєте. Постарайтеся якомога менше часу користуватися мобільним зв'язком. Перш за все це стосується дітей, підлітків, вагітних жінок і тих, у кого імплантований кардіостимулятор.
    В Японії, наприклад, заборонено користуватися мобільниками в купе поїзда. Заборонено тому, що мобільник поширює свій вплив не тільки на самого власника, а й на того, хто поруч.
    Німецька академія педіатрії ще в 2001 році опублікувала звернення до батьків з рекомендацією обмежити використання стільникових телефонів їхніми дітьми.
    Статистика стверджує, що, якщо ваші розмови по мобільному телефону зайняли в цілому 10-60 хвилин, то організму необхідно для відновлення 8-14 годин, а при такому щоденному режимі в організмі відбуваються функціональні зміни, і через 8 років вони призводять до незворотних наслідків.
    АЛЕ ЩО Ж РОБИТИ?

    • По-перше, треба обмежити розмови по часу, говорити тільки найнеобхідніше: прийшов, пішов, зустрінемося там-то.
    • По-друге, купувати все-таки дорогі телефони, оскільки у них захист краще.
    • По-третє, найоптимальніше - придбати навушники і тримати телефон у сумці, оскільки на відстані вже 30-40 см інтенсивність електромагнітних випромінювань зменшується в десятки разів.
    • По-четверте, забезпечити індивідуальний захист від електромагнітних випромінювань. Вчені розробили інноваційний засіб захисту, якому немає аналогів в світі - Нейтроник!

    Клінічні випробування Нейтроник довели його високі захисні властивості: шкідливий вплив випромінювання мобільного телефону на організм людини знижується в 3-5 разів. Його головна перевага в тому, що він працює тільки при включеному приладі і впливає тільки на електромагнітне поле, обурюється приладом-випромінювачем.