1. Почніть свій день з зернових і білків, на переробку яких потрібно більше часу, і які довше підтримають потрібний рівень енергії. Це може бути тарілка вівсянки або пара варених чи смажених яєць з томатами і цибулею.

2. Займайтеся щодня спортом, навіть якщо це буде всього 10 хвилин. Якщо у вас зовсім дефіцит часу, пройдіть півдороги до офісу пішки. Якщо це можливо, робіть зарядку, відразу як встанете. Це розбудить вас краще, ніж еспресо.

3. Скоротіть кількість кави в день! Кава стимулює вироблення адреналіну і кортизолу, двох гормонів, які підвищують жвавість. Але ефект не триває довго, тому досить скоро хочеться випити ще чашечку для бадьорості. Проблема в тому, що, після третьої чашки, кофеїн перестає працювати.

4. Засинаєте за офісним столом? Сонливість, запаморочення, плаксивість і м'язова слабкість - симптоми дефіциту магнію.Їжте зелені листові овочі, наприклад, шпинат, це найкраще джерело магнію. Також деякі види риби, горіхи, цільнозернові продукти, боби теж багаті магнієм.

5. валитеся з ніг під час місячних? У вас може бути залізодефіцитна анемія, синдром, що характеризується порушенням синтезу гемоглобіну внаслідок дефіциту заліза.Вживайте продукти харчування, багаті залізом, такі як:М'ясні продукти: яловичина, печінка, нирки, язик,каші і крупи, квасоля, сочевиця, гречка, горох, овочі та зелень: картопля (молодий печена з шкіркою), помідори, ріпчаста цибуля, зелені овочі, гарбуз, буряк, крес-салат, шпинат, зелень петрушки.Фрукти: банани, яблука, груші, сливи, хурма, гранати, персики, абрикоси (курага),Ягоди: чорниця, полуниця / суниця, чорна смородина і журавлинаІнше: волоські горіхи, ікра чорна / червона, морепродукти, яєчний жовток, чорний шоколад, сушені гриби, сухофрукти, гематоген.

6. Недолік сну? Нам потрібно 7-9 годин нічного сну. Якщо ви спите вночі менше, постарайтеся поспати вдень 10-20 хвилин. Навіть після короткого денного сну працездатність, а значить, і продуктивність праці різко зростають.

7. Крім усього цього, важливо забезпечити захист вашого організму від вільних радикалів, які забирають енергію, прискорюють процес старіння!

Захист можна забезпечити, за допомогою антиоксидантів.

  • антиоксиданти підвищують витривалість до фізичних і інтелектуальних навантажень. Знімають напругу, підвищує тонус і пружність м'язів.
  • Сприяють зниженню рівня молочної кислоти.
  • Перешкоджають окисленню здорових клітин.
  • Відновлюють в організмі сприятливу лужне середовище.

На сьогоднішній день самим потужним антиоксидантом в світі є розроблений вченими і дослідниками "нобелівський лауреат" продукт Коралового клубу - Н-500. Мінеральна суміш «H-500» перешкоджає окисленню здорових клітин і відновлює в організмі сприятливу лужне середовище, сприяючи поліпшенню живлення клітин і обміну речовин. Комбінація мінеральних компонентів (магнію цитрат, калію цитрат, калію аскорбат, кремнію діоксид, натрію борат) забезпечує життєві сили без калорій і нейтралізує вільні радикали. Підвищує стійкість організму до різних несприятливих факторів.